Jedna z nejdůležitějších věcí na go-soustředění jsou lektoři.

A ty už máme z části domluvené! Mrkněte na to:

Pavol Lisý 2p: Palko je jedním z lektorů, který naše go soustředění dlouhodobě drží. Jak jistě víte, tak je momentálně jeden z absolutně nejlepších evropanů (rating v době psaní článku má 2752 :D To jde mít tolik??) a máme velkou radost, že se se svou ženou opět soustředění zúčastní - kéž by to nalákalo i další hráče ze Slovenska, které bychom tu velice rádi téže přivítali.

Pal Balogh 6d: Samozvaný král planety také nakonec potvrdil svou účast! Jeho lekce jsou vždy velice zábavné a poučné. Ve svém mládí strávil několik let v Japonsku, takže jeho základy jsou bytelné. S účastníky se dokáže propojit na mnoha úrovních, a tak pokud jste ho ještě nezažili, nepropásněte tuto příležitost!

Jan Šimara 6d: Písa povětšinou uči jen odpolední lekce, ale učí je skvěle. Jeho kostelecká mluva a čistota myšlenek z něj dělá jednoho z nejoblíbenějších lektorů.

Liu Fan 4p: V neposlední řadě tu musíme zmínit, že k nám pravděpodobně zavítá i profesionální hráč z Číny Liu Fan, který bude vést workshop o tom, jak učit go. Pokud zvažujete otevřit go kroužek, tak vřele doporučujeme workshop navštívit.