Jedna z nejdůležitějších věcí na go-soustředění jsou lektoři.

Tento rok jsme nuceni trošičku přeházet naši učitelskou skvadru a možná i skupiny atd., ale nebojte, nějak se to vymyslí. Je možné, že skupiny budou o něco větší než v přechozích ročnících, nebo bude více skupinových lekcí, simultánek atd.

Z mého organizátorského hlediska je těžké předpokládat kolik hráčů se přihlásí, ale myslím, že vzhledem k světové situaci můžeme být rádi, že go kemp bude, tak prosím účastníky o toleranci :).

Zatím máme potvrzené tyto učitele:

Juchů, letos máme opravdovou pecku! Radek Nechanický, osminásobný mistr republiky, bude učit na soustředění!! První MR vyhrál v roce 93 a od té doby začal kralovat nejen české scéně, ale i evropské. Jeho styl je propočtově založený a samozřejmě je známý svou legendární koncovkou. Na rozdíl od klasických učitelů nestuduje tolik s AI, ale řídí se základy, které v go platí již staletí. I bez AI velice dobře čelí naší úzké špičce. Letos se téměř kvalifikoval na finále Go Barona, kde vyřadil Janka Prokopa a Jana Horu. Na posledním turnaji v Pardubicích dokonce porazil naši jasnou jedničku Lukáše Podpěru. Lekce s Radkem jsem zažil kdysi na dávném soustředění. Jeho lekce jsou jak poučné, tak zábavné. Určitě neprováhejte tuto příležitost a přijeďte na go kemp.

Radka budou doplňovat následující "klasici" našeho soustředění. Jan Prokop 6-dan, Ondřej Kruml 6-dan, Jan Šimara 6-dan.
Info budeme doplňovat průběžně.