Jedna z nejdůležitějších věcí na go-soustředění jsou lektoři.

A ty už máme z části domluvené! Mrkněte na to:

Pavol Lisý 2p: Palko je jedním z lektorů, který naše go soustředění dlouhodobě drží. Jak jistě víte, tak je momentálně jeden z absolutně nejlepších evropanů (rating v době psaní článku má 2752 :D To jde mít tolik??) a máme velkou radost, že se se svou ženou opět soustředění zúčastní - kéž by to nalákalo i další hráče ze Slovenska, které bychom tu velice rádi téže přivítali.

Pal Balogh 6d: Samozvaný král planety také nakonec potvrdil svou účast! Jeho lekce jsou vždy velice zábavné a poučné. Ve svém mládí strávil několik let v Japonsku, takže jeho základy jsou bytelné. S účastníky se dokáže propojit na mnoha úrovních, a tak pokud jste ho ještě nezažili, nepropásněte tuto příležitost!

Jan Hora 6d: Honza je milé překvapení našeho soustředění. Bude to u nás jeho premiéra jakožto učitel, tak doufáme, že stálí účastníci ocení toto zpestření. Loni Honza porazil Lukáše P. ve finále go barona, takže jeho go umění je na vrcholu! Navíc snad můžeme prozradit, že v osobním životě má momentálně učitelské ambice, takže si od Honzy slibujeme skvélou show!

Jan Šimara 6d: Písa povětšinou uči jen odpolední lekce, ale učí je skvěle. Jeho kostelecká mluva a čistota myšlenek z něj dělá jednoho z nejoblíbenějších lektorů.

Liu Fan 4p: V neposlední řadě tu musíme zmínit, že k nám pravděpodobně zavítá i profesionální hráč z Číny Liu Fan, který bude vést workshop o tom, jak učit go. Pokud zvažujete otevřit go kroužek, tak vřele doporučujeme workshop navštívit.